KONST / Litografier / Färglitografi 7292072
*
nr 729 2072
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi , Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, motivets mått: 43 x 50
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 december 2011
kl 17:42:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/11 12:07:12
1
100 kr
1/12 21:08:02
2
150 kr
3/12 21:55:14
3
600 kr
5/12 17:12:53
4
250 kr
5/12 17:34:36
2
500 kr
5/12 17:35:21
2
600 kr
5/12 17:37:53
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skogsbacke svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:58
*
Thage Nordholm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
nr 729 2072
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi , Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, motivets mått: 43 x 50
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 december 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/11 12:07:12 | 1 | 100 kr |
1/12 21:08:02 | 2 | 150 kr |
3/12 21:55:14 | 3 | 600 kr |
5/12 17:12:53 | 4 | 250 kr |
5/12 17:34:36 | 2 | 500 kr |
5/12 17:35:21 | 2 | 600 kr |
5/12 17:37:53 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skogsbacke svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:58